Dodany: 2010-09-24 09:31:10

ArchitekturaArchitektura to nauka o budowie, projektowaniu i zagospodarowywaniu powierzchni. Nowo powstające osiedla, ulice, parki, plany zagospodarowania przestrzennego- to wszystko wiąże się z architekturą. Dziedzina ta zajmuje się tworzeniem wizualizacji budynków, pomieszczeń i lokali ale także wprowadzaniem zmian w obiektach już istniejących – jest to architektura wnętrz.


Za odpowiednie zaplanowanie przestrzeni i wizualizacje przestrzenną odpowiadają architekci. architekt szczecin, to osoba, która wprowadza swoje pomysły, do projektu budynku, odpowiada za całkowite zaplanowanie kształtu, wyglądu, materiałów z których ma być zrobiony itd. Architekt szczecin, to osoba uznawana często za artystę. Zawód ten nie jest jasno określony, z innej definicji wynika, że architekt szczecin to inżynier, który zajmuje się budynkami od strony technicznej lub też kierownik budowy, który całą budową zarządza, zajmuje się planami, kosztami.

Najczęściej architekci zajmują się każda z tych dziedzin w różnym stopniu, od wizualizacji pomysłu, do planów budowy, parametrów technicznych i nadzorowania budowy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Architektura
Nick: