Dodany: 2010-09-24 10:25:39

Remontujemy fasadę budynkuZdarza się, że budynek który kupiliśmy wpisany jet do rejestru budynków zabytkowych. Remont takiego domu może nam przysporzyć wielu trudności, jednak jeżeli marzyliśmy o zamieszkaniu w takim domu należy uzbroić się w cierpliwość.


Przede wszystkim sprawą zajmie się na pewno konserwator zabytków. Jeżeli uzyskamy zgodę na odnowienie fasady budynku, będziemy zmuszeni do skorzystania z pomocy jakiej udzieli nam np. biuro architektoniczne szczecin.

Sama zgoda na odnowienie budynku, nie daje nam prawa do wyremontowania domu w dowolny sposób. Tego typu domu najczęściej można odnowić w tym samym stylu, w jakim powstał. W najlepszym wypadku będziemy mogli wprowadzić pewne zmiany, jednak tak by nie zmienić całkowicie stylu domu.

Biuro architektoniczne szczecin pomoże nam w doborze odpowiedniego wykończenia fasady budynku. Architekci, zajmą się początkowo stworzeniem wizualizacji, którą przedstawią nam do zatwierdzenia. Pomogą zaplanować, nie tylko sam wygląd ale także funkcjonalność np. balkonów, altan, ganków itp..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Remontujemy fasadę budynku
Nick: