Dodany: 2010-09-24 14:00:50
 

Zabytkowe dodatkiJeżeli nasze wnętrze powoli zaczyna przypominać komnatę dworku, lub co więcej krzyżackiego zamku a kolekcja Twoich zabytkowych mebli jest już pokaźna, czas pomyśleć o innych dodatkach, które, dodadzą wnętrzu dodatkowego uroku.

 

 

Wśród zabytkowych elementów, które można nabyć jeżeli ma się odpowiednio dużą ilość gotówki, występuje wiele charakterystycznych dla historycznych epok dodatków. Lustra, komody, toaletki, poduszki i świeczniki. Wszystko to sprawi, że Twój dom może stać się unikalny. Oryginały występujące tylko w jednym egzemplarzu, raczej nie są w zasięgu ręki. Pomyśl zatem o zamówieniu kopii, która równie godnie będzie zdobiła dom. Aukcje, na których wylicytować można ciekawe unikaty także są dobrym rozwiązaniem.

Pięknie eksponowałyby się zdobione w pozłacanych ramach lustra. Warto pomyśleć o aukcjach, na których nabyć można obrazy lub inne rękodzieła znanych artystów. Należy tylko pamiętać by nie zatracić się w tym ciekawym hobby i nie zrobić z naszej kolekcji przesyconego kiczem nieładu. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zabytkowe dodatki
Nick: