Dodany: 2010-09-24 14:34:42
 

Czasami zdarza się tak, ze mamy pomysł na wykonanie i urządzenie wnętrza tylko nie wiemy jak się do tego zabrać. Ogranicza nas też ograniczony dostęp środków finansowych. Jeżeli posiadasz jakiekolwiek zdolności artystyczne i masz trochę pojęcia o lombardach w Twoim mieście, antykwariatach, spróbuj podjąć się remontu który sam wykonasz.

 


Przede wszystkim musisz się zorientować w temacie, czyli jakie faktury występowały w epoce w jakiej chciałabyś utrzymać Twoje wnętrze. Jakie wzoru królowały na zasłonach, jakie były wzory i kształty dywanów, poduszek itp. Możesz także sprawdzić jakie barwy odpowiednie będą dla danego stylu.

Zakup mebli i drogich dodatków nie koniecznie musi być podstawa Twojego wnętrza. Wystarczy zająć się odpowiednim pomalowaniem ścian, położeniem tapety o konkretnej pasującej do stylu fakturze i wzorze. Pożycz maszynę do szycia i uszyć odpowiednie pokrowce na fotele i kanapę. Możesz także obszyć Twoje stare poduszki ozdobne. W ten sposób można w oszczędny sposób powoli dążyć do uzyskania zamierzonego efektu.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Remont na własną rękę
Nick: